Často kládené otázky

Ružovo to vidí nezisková organizácia PIEROTT, riadne zapísaná v registri neziskových organizácii, ktorá talentovaným deťom a aj rodinám v núdzi pomáha už od roku 2013. 

Peniaze poputujú na účet našej neziskovej organizácie PIEROTT a budú riadne evidované v účtovných závierkach a verejne dostupných výročných správach organizácie. Pre všetkých, ktorí chcú vidieť budúcnosť detí ružovo, sme zriadili osobitný účet oddelený od ostatných aktivít našej organizácie.

Peniaze použijeme na:

– zaplatenie umeleckých a športových krúžkov
– zakúpenie športového vybavenia a športových pomôcok
– organizáciu súťaží a zmysluplných aktivít pre deti
– úhradu liečebných procedúr
– zakúpenie zdravotných pomôcok

Našim podporovateľom pošleme v nepravidelných intervaloch informácie o použití finančných prostriedkov prostredníctvom e-mailu, alebo v tlačenej podobe poštou.

Deti vyberajú ľudia v neziskovej organizácii PIEROTT na základe individuálneho vyhodnotenia stavu potreby každého jednotlivého prípadu. Cieľom je pomôcť tak, aby bol výsledok pomoci preukázateľný a odpozorovateľný.

Pomôžeme deťom, ktoré majú potenciál niečo dokázať.
Podporíme deti, ktoré majú talent a odhodlanie, či už v športe, tanci, hudbe, umení, vede, alebo inej zmysluplnej oblasti. Podporíme deti, ktoré majú zdravotný problém a riešenie tohto problému je finančne náročné, ale zato merateľné a smerujúce k zlepšeniu.

Platobná brána Stripe patrí k najpoužívanejším nástrojom elektronických platieb na svete. Stripe môžete považovať za bezpečný a transparentný.

Na konči každého finančného daru je lepšia budúcnosť detí. Vážime si každý finančný dar v akejkoľvek výške. Pravidelné finančné príspevky nám umožnia lepšie plánovanie podpory u tých detí, ktoré si vyžadujú dlhodobejšiu a pravidelnú podporu.

Áno, budeme veľmi radi. Ak ste zamestnanec, alebo firma / právnická osoba, môžete nám darovať 2% z daní. Tu je návod ako na to, zároveň si tu môžete stiahnuť predvyplnené tlačivá s našimi údajmi.

Ak napríklad prevádzkujete e-shop, viete v platobnej bráne nastaviť zaokrúhľovanie cien smerom nahor a rozdiel nám poslať.

Ak vyrábate zaujímavý produkt, môžeme po vzájomnej dohode umiestniť na obal informácie o kampani „Vidíme to ružovo“.

Ak viete vo Vašej prevádzke umiestniť náš QR kód a informácie o kampani „Vidíme to ružovo“, ľudia si budú môcť tento kód naskenovať a poslať na náš účet ľubovoľný finančný dar.

Ak nás chcete podporiť väčšou finančnou čiastkou a potrebujete na to doklad do účtovníctva, stačí nás kontaktovať. Po vzájomnej dohode môžeme umiestniť Vaše logo na našom webe medzi partnerov, prípadne sa môže Vaša firma zviditeľniť na našich podujatiach.

Máte ďalšie otázky?